Květen 2009

30.5.2009

30. května 2009 v 18:47 *Site
Ahojky....taky já se vám jen chci omluvit předem...a taky za ten včerejšek...přišla jsem až v 11...

A myslím že taky dlouho nenapíšu..mám zaracha...ale budu se snažit co nejdřív....

Doufám že vám to nebude vadit a papa:-) miluju vás!!!!

29.5.2009

29. května 2009 v 6:51 *Site
Ahojky
Já se hrozně omlouvám, ale já vám fakt včera večer napsala. Ale neuložilo se to, a jelikož to byl docela sloh tak se mi to nechtělo přepisovat.
A tak to nahrazuju dneska ráno jste rádi co?...si myslím
Jo...a nevím jestli vám budu moct napsat dneska večer, páč kámošky mají narozky a měla bych jít na oslvau, teda jestli mě matinka pustí, což doufám že jo. A nevím kdy přijdu...možná kolek 10 nebo tak v 1...fakt nnevim. Já ani s jistototou nevím, jestli tam fakt půjdu takže dobrý.
No a co vy?...jak žijete?
Já se mám celkem....dost dobře nic mě netíží, teda skoro, ale tak uznejte...kdo je úplně bezstarostný? nikdo..leda malé děti, ale ty mají zase trouma z toho, že jim někdo sebral bábovičku..to si nevyberete!!!
Tak to možná ještě doženu odpoledne...no..těžko říct

DO KONCE ŠKOLY ZBÝVÁ AŽ JEN 28 DNÍ!!!!

28.5.2009

28. května 2009 v 17:48 *Site
Ahojky človíčátkové

Dostali jsme letošní new třídní fotky...(viz dole)
A prostě bestový..akorát že mají docela blbou grafiku, ale jinak bájo...ach jo..naše poslední společná fotka...to je hrozný...
Když jsem byla mladší, taky jsem si říkala jak to může někoho rozbrečet...ale teď už jsem starší a vím co to je...bohužel.

ještě vám napíšu večíř ju?
a tady je ta fotka:-) ....
Horní řada z leva: Kalich, Káťa, Petr, Lehy, Javor, Kikina, Nika, Feky, Lešči, Paťas
Prostřední řada z leva: Míša, Ivana, Bára, Olinka, Zina, Kamča, Diana, Hanča, Já a třídní
Dolní řada z leva: Šrek, Vojta, Pipule(Kamil) a Jára!!

A to jsou lidičky který tak děsně miluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27.5.2009

27. května 2009 v 20:51 *Site
Ahojky Lásenky:-) já se hrozně omluvám, ale neměla jsem ubec čas psát. OMLUVA!!HROZNĚ VELKÁ!

Jinak..dnešek docela ok..už mám výběrovou kartu....a su šťsatná jako blecha:D Ve škole prostě bájo...šli jsme na devátou a odpadla nám poslední hodina. A z těch 4 jsme se učila snad jen 1:D...
Njn..prostě lepčí lidi:D
Nejhorší počasí...je hnusně a děsná kosa...
Oběd stál ...vlastně za nic. A tak jsem si dala nutelu..jak tipické:D....
Jinak prostě dobrej den...moje kámoška..no..odvážila bych se říct nejlepčí...má prostě štěstí na kluky a teď konečně vypadá že jí to víde..jako fakt víde!!!Je to skvělej kluk a já jim to přeju!!!A i na tom klukovi je to vidět..že jí má rád..a to já oficiálně ani nevim...hrozně se změnil...duševně. To byste museli vidět...fakt. Věděla jsem že láska mění lidi, ale až tak..to jsem nečekala. No...uvidíme jak to dopadne:-) doufám že dobře:-)

Děláte mi radost...sice to už bylo i lepčí, ale taky mnohem horší...díky!!!Jsem vám moc vděčná!!!!

A jinak...asi budu končit...jsem děsně unavená....a taky unavená:D...tak se mějte famfárově a pápá!!!!!17-2.gif image by SaliskoMVMMMR


nejlepčí!!ŠMOULOVÉ

27. května 2009 v 18:27 *Site
ŠMOULOVÉ 4-EVER!!!!!


hmmm SB-Katula

27. května 2009 v 17:26 *moje SB!!!!!:-*
Rozhodla jsem se, že vyřadím že svých SBček Katulu. Je mito hrozně líto, ale poslední článek má 12. května a od té doby se nehlásí. Dám si jí do oblíbených strýnek, ale SB už ne. Omlouvám se...

See you again

27. května 2009 v 7:20 písničky
Já z toho nemůžu...našla jsem video trefně nazvané See you again
Natočili ho...no...Je tam Miley Cyrus a její kámošky...
když jsem to viděla poprvé tak jsem ubec nemohla
No..mrkněte a posuďte sami-jsou to prostě puberťačky jako každý jinýa taky jsem našla video..no hodně vidí ale dám vám sem jen jedno...

THE MILEY AND MANDY SHOW

od Irmule!!!

26. května 2009 v 17:16 *for you & for me
moc moc hezu!!!


fotky Av

26. května 2009 v 16:50 fotky avril

Životopis Avril

26. května 2009 v 16:39 o Avrilce
Povolání: Zpěvačka, herečka, modelka, textařka, módní návrhářka
Věk: 24
Datum narození: 27.9.1984
Místo narození: Belleville, Ontario, Kanada
Znamení: Váhy
Výška: 160cm

ŽIVOTOPIS

Avril Ramona Lavigne Whibley, narozená 27. září 1984, je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví...!

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti byla přesný opak Britney Spears. Je to bývalá divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.Ale v této době už není divoká skejtařka jako bývala.Těd se už věnuje spíše rodině, zpívá jemnější hudbu a vytvořila svou vlastní módní kolekci- Abbey Dawn.
Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kataru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.

Koncert, vyšel už na DVD The Best Damn Tour Live in Toronto. Je tam zaznamenaný kocert, který byl i v Praze.

V roce 2008 Avril Lavigne vydává své čtvrté album, které má název All you will never know...


Sakra...

26. května 2009 v 15:53 *Site

Ahojky!!!
Hrozně se omlouvám, ale vůbec jsem poslední dny neměla čas a tak tu nebylo nic new....napravím to..respektive se budu snažit...
Měla jsem teď hodně práce s blgem do školy..je takový pofidérní...ale můj jakoby 2blog je docela..ucházející. Ještě to není ono..ale dělala jsem desing a myslím že není tak špatný. Mě se líbí. Akorát ty články zatím nejsou nic moc.
Upřímě, jsou dost hrozný. Totiž-pozastavila jsem ho páč tam nikdy nechodil. a záměr byl, aby tam byla jen Miley Cyrus. No prstě blog o ní. Ale nějak už pak docházely nápady a teď to změním a bude to blog ...prostě o něčem jiném:D...tak doufám že se juknete:-) budu ráda!!!

TADY

A PLSKY... a přihlaště se mi do SONB..je to už druhý pokus a je přihlášeno ještě míň lidí než při pokusu prvním...tudíž málo!!!


blendíček

24. května 2009 v 20:10 blendy

prosím prosím prosííím

24. května 2009 v 20:04 *Site
Pslky!!! Postoupila jsem do 6.kolo SONB!!! moc vás prosím o váš hlásek

tady jsem já...pro *ElíSek*!!!!!!!!!!!!!!!

a jse ve finále SONF tu též pro *ElíSek*


ahujky:-)

23. května 2009 v 21:18 *Site
zdravím vás
K obědu jsme měla fazolovou polívku a španát...a nic jinýho už mě nenapadá..jo a byla jsem celý den v pyžamu

Udělala jsem vás takovou malou...blbinu..doufám že se bude líbit a pápá