Září 2009

For my AFFS I♥U

29. září 2009 v 19:20 *for you & for me
MÁM TAK TROCHU DEPKU. tAK JSEM VÁM NĚCO VYROBILA:-)Doufám že se bude líbit..


STAR: Vanessa Hudgens: "Nechci být hvězdičkou z HSM!"

28. září 2009 v 20:07 vanessa hudgens bulvár
Lásku Zaca Efrona už nudí teenagerovské role...
Zacházení jako s dospělou, vyžaduje od svého okolí Vanessa Hudgens (20). A na vysvětlení říká: "Je těžké zbavit se nálepky teenagerovské hvězdy!" Chce proto všem dokázat, že její talent má daleko širší záběr!

"Lidé si o mě myslí, že jsem taková, jako v High School Musical. Na tom není nic špatného. Můj charakter byla ukázková role," svěřila se a hned dodala: "Jenže mě nudí dělat pořád to samé. Chci růst, jako všichni ostatní!"

A zdá se, že se jí to daří. V současné době totiž pracuje na filmu Sucker Punch, ve kterém hraje prostituku. To je opravdu hodně odlišná role než v HSM! V souvislosti s tímto filmem však Vanessa zažívá velké nepříjemnosti.

Internetem totiž prolétly její nahé fotky. Co na to ona? "Je to opravdu nešťastné a pořád je spousta lidí, kteří mě kvůli těm snímkům nenávidí!" To, co se stalo je pro Ness velmi nepříjemné a frustrující. "Stydím se za to, co se tenkrát stalo, ale je to něco, co jsem nemohla ovlivnit," odkryla na závěr své pocity.

Upomínka! Třídění Affs

28. září 2009 v 19:57 *moje SB!!!!!:-*
Jsi moje Affs a pořád ses ještě nezapsala? Tak to udělej dokud je ještě čas!!!Klikni

Are YOU my Affs...? important


nevím do kdy bude, ale počítám že ne moc dlouho!!!!

Kabátek číslo 14

28. září 2009 v 19:49 kabátky blogu
Jako nwm nwm....práce mi to moc nedalo tak ho asi zase brzo vyměním :-D spokojenost?...75%


jedu pryč...

24. září 2009 v 6:37 *Site
ahojky kluci a holka. Jedu se třídou na 3 dení seznamovák takže tu nebudu...ale hned v sobotu vám to nahradím:-)

Takže...pozastavuju do--maximálně do neděle:-)


Affs nemažte se si mě pls!!!!!!

Dnešek je prostě divnej

23. září 2009 v 18:41 *Site
No fakt že jo...nemám dneska ubec žádnou fantasii, ale zase mám super náladu. Jakože super super super...říkám tomu debilovací...to si ani představit nedokážete. Fakt že ne:-D

Ale! Našla jsem jedno bestový vidoe. A řekla si že ho prostě musíte vidět! ten kluk má dar od boha!!!!
Alril Lavigne - Rozvod?

23. září 2009 v 17:47 o Avrilce
Zklamání v poslední době prožívá Avril Lavigne (24). Tři roky totiž byla vdaná za člena australské kapely Sum 41- rockera Derycka Whibleyho (29), teď ho ale požádala, aby se odstěhoval z jejího sídla v LA.
"Vyhodila ho a řekla mu, že ho opoušít. Rozvodové papíry mají podepsat v nejlbižších dnech," prozradila kámoška Avril. Rozhodně ale neprozradila žádnou novinku, fámy o rozvodu Avril a Derycka kolují showbyznysem už hezky dlouho. A dokonce se říkalo, že zpěvačka by se s rebelským rockerem rozešla už dávno, Deryck jí prý ale vyhrožoval, že bude dělat problémy.

Teď však došla Avril trpělivost, a přestože z toho byla velmi smutná, rozhodla se zahodit všechny songy, které společně s Deryckem napsala pro své nové album a udělala tak konec za jejich osobním i pracovním vztahem.

Aby se Avril, která teď o víkendu oslaví 25 narozeniny, z rozchodu zotavila, strávila několik dní na luxusní jachtě svého kamaráda v St. Tropez. Tím je dědic ropného impéria Brandon Davis a Avril si to tam parádně užila. "Popíjela jsem drinky, procházela se po pláži a poznávala místní lidi," svěřila se zpěvačka a rychle dodala: "Abych zabránila všem možným drbům - Brandon je jen můj kámoš a na našem vztahu není vůbec nic romantickýho!"

14.9. 2009 - 20.9. 2009

22. září 2009 v 20:32 *Site
Navstevnost tyden (14.9. 2009 - 20.9. 2009) je:

Pondeli: 11
Utery: 30
Streda: 18
Ctvrtek: 23
Patek: 24
Sobota: 30
Nedele: 28
_________________

CCA 164

díky moc moc moc

Desing Zanessa

21. září 2009 v 20:41 Dess Zaca Efrona
Jméno: Zanessa
Stav: volný
Blog: ?
Téma: Zac Efron, Vanessa Hudgens

+ ikona, popisky do menu


I have New Desing 13

21. září 2009 v 20:39 kabátky blogu
Kabátek? 13.

Je s Miley..nic jinýho mě nenapadlo...a má dobrý shooty. Je jednoduchej ale líbí se mi...co vy na to?


FILM: Michael Jackson a This Is It - oficální trailer

21. září 2009 v 19:59
This Is It
Zdroj: Falcon

Trailer k očekávanému filmu Michael Jackson This is It je konečně na světě.
Film o legendárním zpěvákovi a hudebníkovi, sestávající ze záznamů posledních zkoušek a záběrů ze zákulisí, bude mít u nás slavnostní premiéru až 28. října, ale na ukázku z něj se můžeš podívat už teď. Naprostá většina materiálů, které budou ve filmu použity, byla natočena v červnu 2009 ve STAPLES Center v Los Angeles, kde se Jackson připravoval na plánovanou sérii padesáti koncertů. Film This Is It nabídne Jacksonovým fanouškům po celém světě ojedinělý pohled do zákulisí na zpěváka samotného, jeho kariéru i na velkolepou koncertní show, která se chystala. Bohužel, Michael už svoji koncertní šňůru nikdy neuskuteční, přesto alespoň na filmovém plátně opět potěší statisíce svých věrných příznivců.

Co řekli o dokumentu Michaelovi kolegové?
"Svět bude mít šanci spatřit to, co jsem měl se svým týmem to štěstí zažít, tedy naprostou oddanost, vášeň a tvořivost, které Michael do tohoto projektu vkládal," řekl Kenny Ortega, Jacksonův tvůrčí partner a choreograf koncertů This Is It. "Právě on byl architektem projektu This Is It, a my jsme jen konali svou práci. Záznamy, které byly pořízeny od samých prvopočátků celého projektu až po zkoušky ve STAPLES Center v Los Angeles, ukáží Michaela takového, jaký skutečně byl - zabýval se veškerými prvky celého projektu, od jevištních konceptů a choreografie až po hudbu, světla, výtvarnou stránku a námět původních krátkých filmů a projekcí na pozadí. Stejně tak ho ukáže jako jednoho z nejgeniálnějších umělců světa a jednoho z nejkreativnějších členů hudebního průmyslu. Projekt This Is It byl Michaelovým posledním dílem a ačkoliv nebylo nikdy dokončeno, myslím, že tyto záběry všem jasně dokáží, že proces vzniku celého projektu byl něčím, čím se Michael zabýval opravdu s radostí a že bylo naprosto jasné, že se tu rodí další z jeho koncertních triumfů."Mileycyrus.com v novém

20. září 2009 v 19:04 Miley Cyrus
Tak nějak jsem po dlouhé době zabrousila na officiální strínky Miley Cyrus. A jsou v novém kabátku:-) V novém a moc pěkém kabátku:-)
Jsou tam použity shooty pro Miley World.
Prostě se koukněte
For Affs. Important!!!!

20. září 2009 v 18:59 *moje SB!!!!!:-*
Zdravíčko:-) Tak jsem se rozhodla....Podle komentářů....je jasné, že moje Affka na mě asi nemají čas. Víte co myslím, prostě jim mám celkem hodně a chodí jich sem opravdu pomálu. Takže tohle berte jako třídění Affek!!!!

Fajn...Nebudu to tady vypisovat. Kažý ví, Jestli je moje Affs nebo ne že.
Beru jen zápis v komentářích u tohodle článku. Jinak ne!!

Napiš:

přezdívku

blog

proč chceš být dál mím Affs?

A co chceš na ikonku.

Třídění bude probíhat tak dlouho, jak uznám za vhodné. !!!!!

Tak se zapisujte.


...Moje myšlenková depka...

20. září 2009 v 18:02 MOJE SNY A myšlenky

Je v pořádku přemýšlet nad minulými vzahy? Nad dávnozkončenými vztahy, které nemají budoucnost? Pořád dokola si přehrávám to, co jsem spolu prožili. Možná bych mohla říct, že jsem byli dokonalý pár, až na to, že já jsem nebyla připravená na tak velké projevování lásky od toho druhého. Asimě měl opravdu rád. Zpětně přemýšlín nad tím, co jsem díky němu získala. A co jsem ještě získat mohla? kdo ví...A a to, co mám mě nikdy neopustí. Je to jako důkaz toho, že nelhal když říkal ty dvě magická slova. Já mu ale něveřila, ale až teď si uvědomuju co mi všechno dal. To nejcenější nosím, a budu navždy nosit uvnitř sebe. On má totiž jedno z nejčestnějších místeček v mém srdíčku.
Ale mám díky němu i skvělého kamaráda, který mě nikdy nezradí.
Právě mi sedí na rameni a kouká na tenhle list papíru, jakoby rozumělřádkům, které píšu. Ano, to díky němu mám duši, která mě vždycky pochopí. Píďa. Myška, která nás vlastně dala dohromady.
Ale to už je dávno.
Důležité je, že vím co ke mě cítil a vím, jak jsem mu hrozně ublížila. Uvědomuju si to. Vážně!
Chybovat je lidské a odpouštět je božské. On byl pro mě bůh. Ale tyhle věci se neodpouští. Jen jsem chtěla říct, že mi to je líto..moc líto
Mám tě ráda. Pořád a navždy. Jen ráda, ale moc!Ty a hvězda? A dokonce s Disney Channel!!!

19. září 2009 v 18:36 *Site
Na internetu se objěvila zpráva, která mě naprosto fascinovala! Disney Channel pořádá konkurz na novou hvězdu.
Je tvůj sen? Být star světového formátu a být být mezinárodní superstár? Přihlaše! Tvůj pěvecký talent si to zaslouží ne? Tak se mrkni na stránky Disney Channel a máš to skoro v kapse:-)

PS. tak jsem se chtěla přihlásit..ale nejde mi atevřím přihlašovací formuláře:-(


Ewa Farna TOUŽÍM

19. září 2009 v 18:31 *Site
A je to konečně tady. Určitě někteří čekali na to, až se tahle písnička objeví na internetu. No..dočkali jste se.

Poslechněte si jí. A mimochodem. Ewa tenhle song napsala sama


čti pravidla

19. září 2009 v 17:47 *SiteČTI PRAVIDLA! NEJSOU PRO SRANDU!


Mám tu zmatek

18. září 2009 v 19:15 *Site
Mám tu čím dál tím věčí zmatek. Desingy nastavuju tam, kam nemám(ale stalo se to jen jednou abyste věděli) začínají se mi hromadit obědnávky na desingy a pořád mi padá net.
Takže jsem se rozhodla udělat pár radikálních kroků.

1. POKUD BUDETE PSÁT OBĚDNÁVKY NĚKAM JINAM, NEŽ MÁTE. oBĚDNÁVKU NEUZNÁM A KOMENTÁŘ MAŽU!!!

2. REKLAMY, PIŠTĚ PROSÍM DO REKLAM!!!NEBO VÁS DÁM DO BLACK LISTU!!

3. POKUD SI OBĚDNÁTE DESING A POŠLETE MI NA E-MAIL HESLO(doporučovala bych, jinak desing nenasatvím) TAK DO NÁZVU NAPIŠTE NÁZEV DEESINGU! POKUD NEBUDE, MAŽU A DESING NENASTAVÍM

JE TO SICE TROCHU DRASTICKÝ, ALE PROSTĚ MÁM ZMATEK.